Produkte natyrale per trupin tuaj.

Distributor per Shqiperine i Krauterhof, Produkte Gjermane me baze bimore, per lekuren dhe floket tuaj.

Shiko Produktet

Ushtruesi i Frymëmarrjes së Thellë TriFlow II

Blije tani

Aparate oksigjeni

me qera dhe ne shitje

me shume informacion

Selektoni Produktin

Zgjidhni produktet qe ju deshironi, duke i kaluar ne shporte. .

Plotesoni te dhenat

Plotesoni te dhenat bazike qe na nevojiten pere rgimin e porosise. Do merrni nje telefonate per konfirmim.

Dorezimi i porosise

Pasi ne kemi konfirmuar porosine tuaj bejme menjehere dergimin drejt adreses suaj. Ju beni pagesen ne dorezim.

Produkte ne Oferte
ORTOPEDI
  • ORTOPEDI
  • KOZMETIKE
Kujdesi per Trupin
Produkte te reja
  • Produkte te reja
  • te gjitha

Krem per duar dhe per thonj me panthenol

450L
Përkujdesje e butë për duart dhe thonjtë. Pantenoli hidraton në thellësi dhe ruan nga humbja e lagështisë, stimulon ripërtëritjen e qelizave në epidermisin dhe në dermën, qetëson lëkurën e thatë dhe të pezmatuar dhe e ruan nga ndikime të dëmshme të jashtme. Kremi është me aromë të këndshme, absorbohet shpjet dhe e mban lëkurën të butë dhe të lëmuar. Paketim: 100ml

Krem me ekstrakte lulesh i perbere nga arnikadhe panthenoli

450L650L
Arnika ehte nje ekstrakt me fuqi te jashtezakonshme dhe ka efekte anti-inflamatore ndaj dhimbjeve te muskujve dhe dhimbjeve reumatizmale, qeteson dhe ngurtëson dhimbjet  e nyjeve dhe spazmave te muskujve. Zvogëlon dhimbjet dhe ënjtjet pas traumave sportive, zhvendosjet, shembjet, tendosjet dhe terheqjet muskulare.Eshte efikas ndaj djegieve dhe pickimee te insekteve. Paketim: 100ml, 250ml

Krem per Kembe dhe shputa me geshtenje te eger dhe gjethe te kuqe hardhie (Tubet)

500L
Freskon, zbut, rivendosrehatinë.Përmbanekstraktebimësh, që përforcojnë mureteenëvetë gjakutdheneutralizojnë ndjenjënelodhjesdherëndimitnë këmbëtdheshputat.Vajiiarressekokositdhealantoinaushqejnë lëkurennë thellësidheebëjnë më të butë, elastikedhetë lëmuar. Krem me aromë të mirë absorbohet lehtë dhe nuk lë gjurme. Paketim: 100ml

Krem per thonje dhe duar

400L
Perkujdesje e bute per thonjte dhe duart.Pantenoli hidraton ne thellesi dhe ruan lekuren e duarve nga acarimi I motit te keq dhe puneve te ndryshme. Ka permbajtje herbalesh pantenoli dhe glicerine. Paketim: 100ml

Krem me herbale dhe ekstrakte kumaku

450L650L
Ekstrakt kumak mban te butelëkurën dhe perdoret  pas djegieve të brendshme nga dielli, irritimeve te lëkurës nga origjina të ndryshme, pezmatimit te lëkurës, format e lehta të psoriasis, herpesit,dhe ndihmon shërimin e plagëve diabetike. Ajo mund të përdoret si një produkt shoqerues  për terapi kundër venave varikoze,infeksionet fungale të lëkurës së këmbëve dhe plagët dekubituese. Permban panthenol dhe ekstrakt kumaku. Paketim: 100ml, 250ml

Balsam per lekure te ashper

750L
Balsam për trajtimin e lekures se kembeve dhe zonave te ashpra.Balsam i njohur posaçërisht për thembra te cara,kembe te ashpra,kallo ne zona te ndryshme,lekure te acaruar ne berryla dhe gjunje.Rigjeneron lekuren e thate duke e bere te ndjehet  butë dhe me elastike. Në të njëjtën ky lloj balsame hidraton intensivisht  lekuren, duke rimëkëmbur butësine dhe elasticitetin e saj.Permban kokrriza piling,acid limoni,alantoine,panthenol,dhe vajra natyrale. Paketim: 250ml

Krem fytyre me KUMAKU

450L
Freskon lëkurën, stimulon regjenerimin e qelizave, pakëson rrudhat ne fytyre. Ka veprim kundër pezmatimit. Ka permbajtje kumaku,vaj I sojeve,vitamine E,glicerine. Paketim: 100ml

Krem me ajke qumeshti

450L
Krem me permbajtje te ndryshme vajrash bimore ajke qumeshti dhe Herbale natyrore. Per kujdesin delikat te lekures, buzet e cara, dhe lekure te dehidratuar dhe te lodhur. Ushqen ,e zbut lekuren dhe I rikthen elasticitetin. Permban ekstrakte bimore, herbale, glicerine dhe pentanol. I pershtatshem per te gjitha moshat. Paketim: 100ml

Ushtruesi i Frymëmarrjes së Thellë TriFlo II

është ndërtuar shkencërisht si një mjet për të inkurajuar një frymëzim të ngadaltë të qëndrueshëm maksimal (LSI)

Oximeter Pulsi

Përcaktoni me saktësi SpO2 (nivelet e ngopjes së oksigjenit në gjak), shpejtësinë e pulsit dhe forcën e pulsit në 10 sekonda...

Abonohu

per te marre i pari njoftimet mbi produktet me te reja